Cuma , 5 Mart 2021

Kandil Mesajlari

* “Bu mübarek gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda  olsun, güneş öyle bir güne doğsun, miraç gecesinde            tüm duaların kabul olsun.”

* “İslamın nurlu yüzü kalbine dolsun, makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun, günleriniz mutlulukla, gönlünüz  saadetle dolsun.”

* “Allah Allah diye yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Miraç kandiliniz mübarek olsun.”

* “Kandilinizi tabrik eder, bu mübarek gecenin hayırlara vesile olmasını cenabı Allah’tan niyaz ederim.”

En yeni kandil mesajlari, miraç kandili mesajlari, regaip kandili mesajlari, kadir gecesi mesajlari, berat kandili mesajlari, mevlid kandili mesajlari, kısa kandil mesajlari, , bilgilendiren kandi mesajlari, hayatınıza yön veren kandil mesajlari-sozleri, kandil mesajlari ile ilgili anekdotlar, 2015 kandil mesajlari, 2016 kandil mesajlari, kandil mesajlari, facebook kandil sözleri ile ilgili her aradığınızı sayfamızda bulabilirsiniz…

Bu habere de bakabilirisiniz

whatsaptan_gonder-mevlid_kandili_2016_mesajlari_mevlid_kandili_kutlama_kisa_smsleri

11 Aralık 2016 Mevlid Kandili Mesajları

Nuruyla alemimizi Şereflendiren Peygamber Efendimizin (s.a.s) Şefaatine nail olmanız dileğiyle. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun. Allah’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir