Cuma , 15 Ocak 2021

Sevgiliye Aşk Sözleri-İltifat

Sözlermekanı.com olarak bu yazımızda sizlere sevdiğnniz kadına, hatta hayalinizde yaşattığınız sevdiğiniz ama açılamadığınız kişilere gönderebileceğiniz en güzel sevgi mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerde yorum yaparak bu sözlere katkıda bulunabilir ve sözleri kısa mesajla ve sosyal medya üzerinden sevdiğiniz insanlarla paylaşabilirsiniz.

Sen uyurken öpmek seni… Kıyamamak uyandırmaya, sonrada yavaşça omzuna bir öpücük bırakıp ayrılmak yanından usulca. Uyandığında yarı açık yarı kapalı olan gözlerine bakmak… Uykudan uyandığın anki sıcaklığını tatmak… Ahh sevgili, seni sevmek o kadar güzel ki…

————————————————————————————————————————————

Hediyelere boğmak istiyorum seni, üzerine gül yaprakları dökmek, ayağının altına kırmızı halılar sermek. Sen her şeye değersin sevgili, sen her şeyin en güzelini görmelisin. Ben seni hep çok mutlu etmeliyim ve sen her gün bana gülmelisin.

————————————————————————————————————————————

Gamzelerinin içinde dinleniyorum geceleri. Uyurken hep gülümsüyorsun, mahrum etmiyorsun beni gülen yüzünden. Gamzelerini görünce dayanamıyorum sevgili, hemen düşüyorum içine. Orası öyle huzur dolu bir yer ki, gülüşlerin yankılanıyor her seferinde.

————————————————————————————————————————————

Duyduğum en güzel melodi senin sesin. Kemanın tellerinde geziyor bazen parmaklarım, sana dokunuyorum. Kulağıma uğruyor kemanın hüzünlü sesi, ama ben senin sesini duyuyorum. Sen güzel kadın, bana bahşedilmiş en güzel hediyesin. İyi ki varlığınla şereflendirdin, varlığınla yücelttin beni.

————————————————————————————————————————————

Yaşam sebebim, atan kalbim. Ne hoş şey sonbahar akşamlarında, esen rüzgarın karşısında geceye seninle eşlik etmek. Öpülesi gülüşlerinde dinlenmek ve sarılmak sımsıkı sana bütün sevmeyenlere inat. Sen iyi ki varsın, sen iyi ki seven taraftasın. Sen aşkın baş tacısın.

————————————————————————————————————————————

Melekleri kıskandıran güzelliğinden bir tas doldur da ver, içeyim. Serinlesin gönlüm. Meleklere sesleneyim siz gökyüzünün, bu kadın yeryüzünün meleği diye.

————————————————————————————————————————————

Aşk kokan, burcu burcu bakan, dilinde hep aşk-ı sefa olanım. Benim güzel sevgilim. Gönlümün pınarı, aşkımın baharı, ne güzel şey seni sen kadar bilmek, seni sevmek… Tatlı telaşım, nazlı çiçeğim, ne güzel şey seni seyretmek, seni dinlemek.

————————————————————————————————————————————

Can evim, bahar çiçeğim… Benim gönlü güzel, sözü özel kadınım. İnce belli, sırma saçlım… Bal dudaklım, kiraz yanaklım… Seni anlatmaktan hiç yorulmayan dilim, karşında lal olur. Gözlerim kamaşır, güzelliğin tat olur.

————————————————————————————————————————————

Seni sevmek diye bir şey var hayatta. Her işini bırakıp bir seni bilmek, her sokağı unutup bir sana yürümek… Sen başımın tacı, gözümün nuru, benim gülen yüzüm… Hayatıma girdiğin gün için ne desem az kalır sana. Sen var ol, sen eksik olma başımdan. Sen dilimde kelam, aklımda selam ol hep.

————————————————————————————————————————————

Canıma sarıp da üstüne titrediğim kadın. Ellerim sana her dokunduğunda içimin nefesi kesilir de, sana bakıp yaşarım. Beni her sardığında ruhum bedenimden ayrılır da, sen bana güldükçe ben bedene dönerim. Beni yaşama döndürenim, sen hep yanımda kal ki, ben hep seni sevmeye şükredeyim.

Sözlermekanı.com olarak bu yazımızda sizlere sevdiğnniz kadına, hatta hayalinizde yaşattığınız sevdiğiniz ama açılamadığınız kişilere gönderebileceğiniz en güzel sevgi mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerde yorum yaparak bu sözlere katkıda bulunabilir ve sözleri kısa mesajla ve sosyal medya üzerinden sevdiğiniz insanlarla paylaşabilirsiniz. Sen uyurken öpmek seni… Kıyamamak uyandırmaya, sonrada yavaşça omzuna bir öpücük bırakıp ayrılmak yanından usulca. Uyandığında yarı açık yarı kapalı olan gözlerine bakmak… Uykudan uyandığın anki sıcaklığını tatmak… Ahh sevgili, seni sevmek o kadar güzel ki… ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Hediyelere boğmak istiyorum seni, üzerine gül yaprakları dökmek, ayağının altına kırmızı halılar sermek. Sen her şeye değersin sevgili, sen her şeyin en güzelini görmelisin.…

User Rating: İlki ol!

Bu habere de bakabilirisiniz

sevgiliye-siir-yazmak

Aşk Sözleri

“Dudaklarımı serinleten ıslak bir öpücüktür ismin ki her telaffuzda bir başka aleme dalarım…” (Mesut İlkay …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir