Perşembe , 21 Ocak 2021

Yeni Yıl Mesajları-2017

2017 yılına girmeye sayılı günler kala internet ortamında en çok aradığınız sözler arasında olan 2017 yılı yeni yıl mesajlarını sizler için bir araya topladık. Sizlerde 2017 yılına girerken bu güzel mesajlardan beğendiklerinizi telefonunuzdan ve sosyal medyadan sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
Yepyeni umutlarla gelen yeni bir yıl daha. Geçtiğimiz senelerin kötü anılarını alıp götürsün yeni yıl. En güzel dileklerin bir araya geldiği bu gün sizin için yeni bir başlangıç, yeni bir huzur olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.
En yeni dileklerin tutulduğu yeni bir yıl. 2017’nın sana bol kazanç ve huzur dolu bir aşk getirmesini diliyorum. Mutlu yıllar.
Her yılbaşında süslenen ağaçlar gibi bu yıl da ağacımızı süsledik geri sayımı bekliyoruz. 10- 9-  8- 7- 6- 5- 4- 3- 2- 1 Mutlu yıllar.
Ülkemiz ve insanlığımıza yeni bir yıl daha doğuyor. Bu yılın en güzel şekilde geçmesini; sana ve ailene bol kazanç, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
Yeni yılla birlikte yaşlanan bir dünyadan kucak dolusu sevgiler gönderiyorum. 2017 size ve tüm sevdiklerinize en güzel yeniliklerle gelsin. Yeni yılınız kutlu olsun.
“Yeni yıla uyuyarak girersen bütün seneyi uyuyarak geçirirsin.” diyebileceğimiz bir yeni yıla daha girdik. 2017 senesi en güzel dilekleri sana ve ailene yaşatsın. Mutlu yıllar.
Tombalalar, mısırlar, çerezler, konserler, yılbaşı ağaçları… Her yıl olduğu gibi bu yeni yıl da bu eğlence cümbüşüyle geçecek. Eski yıla hoşça kal deyip, yeni yıla kapımızı açıyoruz. Yeni yılın en yeni umutlarla kapınızdan girmesini diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
Ülkemize ve insanlarımıza yeni bir yıl daha, yeni bir fırsat daha, yaşanabilecek bir yeni sene daha diliyorum. Hepimizin yeni yılı kutlu olsun, bütün güzellikler bizimle olsun diyorum.
Üzerinize düşen karların geçmiş hatalarını örtmesi, yeni hayatlara vesile olması dileğimle. Bütün insanlığın yeni yılı kutlu olsun.
2017’nın bol bol şans, uğur, güzellik, huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini diliyorum. Bu yıl en yeni güzelliklerle karşılaşmanızı diliyorum. Yeni yıl size yeniliklerle gelsin. Mutlu yıllar.
En yeni mutlulukların sizi bulması ve bu yıl dilediğiniz bütün dileklerin kabul olmasını diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
Bütün yıl çalışıp verdiğiniz emeğin karşılığını bu yıl almanızı diliyorum. Ailenizin ve sizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, küçüklerin gözlerinden öpüyorum.
Gelecek yılda birlikte olmayı, yan yana yeni bir yıla girmeyi diliyorum. Yeni yılın kutlu, mutlu ve umutlu olsun.
Noel Baba’nın geyiklerini bu yıl görebilmeniz dileğiyle. Ailenizin ve sizin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, sizin için sağlık, huzur, mutluluk ve bol kazanç dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun.
2017 yılına girmeye sayılı günler kala internet ortamında en çok aradığınız sözler arasında olan 2017 yılı yeni yıl mesajlarını sizler için bir araya topladık. Sizlerde 2017 yılına girerken bu güzel mesajlardan beğendiklerinizi telefonunuzdan ve sosyal medyadan sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Yepyeni umutlarla gelen yeni bir yıl daha. Geçtiğimiz senelerin kötü anılarını alıp götürsün yeni yıl. En güzel dileklerin bir araya geldiği bu gün sizin için yeni bir başlangıç, yeni bir huzur olsun. Yeni yılınız kutlu olsun. En yeni dileklerin tutulduğu yeni bir yıl. 2017’nın sana bol kazanç ve huzur dolu bir aşk getirmesini diliyorum. Mutlu yıllar. Her yılbaşında süslenen ağaçlar gibi bu…

0

User Rating: İlki ol!

Bu habere de bakabilirisiniz

2017-yeni-yıl-mesajlari

2017 Yılı Yılbaşı Mesajları

En yeni, en güzel hiç duyulmamış yeni yıl sözlerini ve orjinal yılbaşı mesajları sitemizde bulabilirsiniz. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir